Menu
Your Cart

Hakkımızda

1992 yılında çanta üretmek amacıyla kurulan Mude Savunma Sanayi, çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde, Askeri ve Outdoor ürünler üretiminde sektörünün tamamına hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak, Türkiye’de sayılı firmalar arasında yerini almıştır. Askeri sırt çantası, Askeri yelek, Kompozit başlık, eldiven, Askeri mont ve pantolon, Askeri bot, Tabanca kılıfları, Uyku Tulumu, Askeri tişört grubu vb. geniş bir ürün yelpazesi ile toptan ve perakende olarak, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine kaliteli ürün sunma noktasında her gün büyüyen bir firmadır.

VİZYON

Yerel pazardaki güçlü konumu sürdürerek lider bir marka yolunda emin adımlarla ilerleyen Mude Savunma Sanayi olarak vizyonumuz, askeri malzeme sektöründe küresel oyunculardan biri olarak yurt içi ve yurt dışı pazarında askeri malzeme üretiminin ve tedarikinin öncüsü haline gelmektedir.

MİSYON

Doğduğu topraklardan aldığı girişimcilik yeteneği ile bölgesinde istihdam alanları oluşturacak yatırımlar yapmak amacıyla çalışmalarına devam eden Mude Savunma Sanayi olarak misyonumuz, yer aldığımız sektörlerde “en güvenilir, en teknolojik ve en kurumsal“ firma olarak anılmak ve ülke ekonomisine katma değer yaratmaktır.